Warsztaty międzypokoleniowe | Pokaz filmu „W poszukiwaniu ciszy” oraz warsztaty „Ćwiczenia z ciszy”

kino Iluzjon
22.05.2016, 15.30

Jak brzmi cisza? Jak często doświadczasz ciszy? Po co jest cisza? Co sprawia, że możesz się wyciszyć, a co w tym przeszkadza? Czym różni się cisza dookoła, od tej, która jest „w nas”? Jak w hałaśliwym, stymulującym i rozedrganym świecie dbać o enklawy naturalnej ciszy. I w końcu – co cisza ma nam do powiedzenia? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi zastanawiając się nad różnymi aspektami funkcjonowania człowieka. Od percepcji przez socjologię do neuronauki. Zapraszamy do wspólnych poszukiwań i ćwiczeń z ciszą w tle.

Prowadzenie:

Duet Future Simple – towarzyszy w myśleniu o czasie, życiu i zmianach, zachęca do krytycznego i samodzielnego myślenia i szukania nowych rozwiązań dla starych spraw. Pracuje z mądrymi ludźmi, którzy od życia i siebie chcą więcej i wierzą, że zmianę świata na lepszy warto zacząć od siebie.

Paulina Czapska – coach, trenerka i edukatorka. Od ponad 10 lat wspiera osoby indywidualne i organizacje w poszerzaniu kompetencji zawodowych i osobistych. W pracy wykorzystuje m.in. teorie równoważenia postrzegania perspektyw czasowych i wiedzę z obszaru neuropsychologii.

Anna Szapert – coach, edukatorka i psychoterapeutka. Od ponad 10 lat wspiera ludzi w zdobywaniu nowych kompetencji i dokonywaniu zmian na poziomie osobistym i zawodowym. Prowadzi sesje coachingu językowego umożliwiającego połączenie rozwoju kompetencji językowych oraz rozwoju osobistego.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy